ACS704ELC-015
    Buy cheap ACS704ELC-015 from wholesalers
    ACS704ELC-015
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    • Product Details
    • Company Profile
    ACS704ELC-015
    Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)